informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

Hradec Králové – Nedostatek víkendových úplňků v nadcházející plesové sezóně paradoxně způsobil, že taneční zábavy začnou již v prosinci. Ptáte se proč? Organizátoři Pyžamového úplňkového plesu si potrpí na to, aby se jejich ples konal právě v den, kdy je úplněk. Tuto plesovou sezónu to vyjde na 10. prosince 2011. Začátek sezóny tak bude velice netradiční – kvádra a večerní róby totiž na tomto plese nenajdete. Příznivci těchto akcí vyrážejí na ples jednoduše v pyžamu. Velké oblibě se v poslední době těší i noční košile a obyčejné župany – netradiční ples je pořádán již čtvrtým rokem a móda se na něm neustále mění.

„Lidé chtějí jednoduše zkusit něco nového a tak mnoho hradečáků odhazuje stud a jde si užít tak trochu jinou zábavu – ples v pyžamech. Mísí se tu různé věkové kategorie,“ říká organizátor Pyžamového úplňkového plesu Petr Hochman a připomíná, že se uskuteční v sobotu 10. prosince od 20:00 v malém tanečním sále KD Střelnice Hradec Králové.

Součástí plesu bude vystoupení herce divadla Drak – Filipa Humla a jeho dudáckého vystoupení v tradičním kostýmu, výuka skotských tanců, soutěž o nejlepší pyžamo. Samozřejmostí je bar a živá hudba taktéž v pyžamech.

Vstupenku lze zakoupit v Městských infocentrech Hradce Králové.  „Vstupenky jsou již ve všech uvedených předprodejích včetně sítě ticketportal,“ potvrdil organizátor Petr Hochman, „a také je možné je zakoupit na našem webu www.ph7.cz, kde jsou i další bližší informace.“ Cena v předprodeji činí sto padesát korun, na místě lze vstupenky koupit za dvě stovky.

„Na Pyžamák se moc těším. Minule jsem si ho nechal ujít a když jsem viděl videozáznam, tak jsem hořce litoval. Tentokrát jsem nenechal nic náhodě – vstupenky mám již koupené. Těším se, až vytáhnu svoje retro pyžamo po dědečkovi“ říká Jiří Schejbal s potutelným úsměvem.

 

Plesovou sezónu otvírá již čtvrtý Pyžamový úplňkový ples.

Kdy: 10. prosince 2011 od 20:00

Kde: KD Střelnice Hradec Králové (malý sál)

 

Plesová sezóna pomalu začíná (video): http://youtu.be/mRrEIHyrvSE

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *