informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

Ahoj Lidičky,

 

Už je to tak. Silvestr a Nový rok máme úspěšně za sebou. V Hradci bylo veselo. Byla tu báječná atmosféra. Lidé byli zdvořilí, ohleduplní a i když to tu často vypadalo jako někde na válečné zóně dalo se to přežít. A ohňostroj? Ten byl krásný, ostatně jako každý rok. Chvilkami mi přebíhal mráz po zádech. Miluji tu hru světel na nebi! Na chvíli ztratit pojem o čase, hodit starosti za hlavu a jen čekat co ještě přijde… Vždy je to jiné a pokaždé hezčí a hezčí. Kdo by neměl rád ohňostroje? No možná snad jen náš pes a možná i ten váš. Od Vánoc až do Nového roku nezavřel tlamu a pořád jen štěkal. Teď chudáček leží v boudě, ještě dnes sotva vyloudí nějaký zvuk a očividně je rád, že už neslyší žádný výbuch petardy.  I já jsem ráda, bylo to tento rok všechno náročné. I ty oslavy.

 

S příchodem nového roku si jistě každý z nás dělá představy a žije v očekávání, co mu ten nový rok přinese. Dal jsi někdo z vás nějaké novoroční předsevzetí? Já si dávám každý rok už 5 let to samé „že si žádné předsevzetí nedám“ a funguje to úplně skvěle.

Rok 2013 bych ale chtěla prožít ještě více aktivněji. V Hradci je spousta míst kde jsem ještě nebyla. Nedivte se, nejsem rodilý hradečák. Já jsem náplava. Naplavila jsem se před 9-ti lety a řeknu vám, už bych nikdy neměnila. Jsem ráda, že jsem se ocitla v tak krásném městě. Ne nadarmo se Hradci říká „salon republiky“. Je to krásné město, ale to vy víte už spoustu let.

Tak směle do toho a půl je hotovo!

akcivE

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *