Hledat

TOPlist

Banner
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Velkokapacitní haly, monstrózní projekce, rozsáhlý světelný park, kamióny techniky, 150 členný produkční team...to vše už je minulostí. Skupina Elán se po třech vyprodaných Best Of koncertech, které vloni na podzim shlédlo v Praze, Brně a Ostravě na 33 000 lidí, rozhodla neosobní sportovní haly vyměnit za komorní prostředí „divadel“. Unplugged turné „Elán v divadle“, které vypuklo vloni na podzim na Slovensku a kde bylo všech devět představení vyprodáno během jediného měsíce, se už 26. března přesune do Čech a následně na Moravu.  V Hradci Králové se koncert uskuteční 28. března v kongresovém centru ALDIS.

Celý článek...

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Udalost rokuJiž brzy budou v Centru celoživotního vzdělávání Knihovny města Hradce Králové ve Wonkově ulici oceněny významné osobnosti kulturního, sportovního a společenského života v Hradci Králové. Součástí 20. ročníku tohoto tradičního udílení výročních cen bude již popáté hlasování občanů o „Události roku Hradce Králové“ za rok 2012.

 

 

Celý článek...

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

naměstí 28. října - po rekonstrukci - ilustrační fotoV průběhu několika následujících týdnů by se měla do ulic Dukelské a S. K. Neumanna vrátit opět městská hromadná doprava prozatím v náhradním režimu. Stavebníci v současné době finišují s procesy, které bezprostředně návratu dopravy na tyto ulice předcházejí. Pokládku obrub a následně kameniva zpevněného cementem zakončí položení živičné vrstvy silnice. Sníh a mráz, kvůli kterým došlo ke zpomalení stavebních postupů, už pominuly, stavebníci ulice proto brzo zprovozní. Harmonogram celé rekonstrukce však pokračuje podle plánu.

 

Celý článek...

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Ilustrační fotoPokles průjezdů aut hledajících objízdné trasy po úzkých silnicích obydlenými částmi města a celkové zklidnění dopravy na stávajících hlavních tazích městem. To je jen část výhod, které v budoucnosti přinese výstavba hradecké jižní spojky, která v budoucnu propojí dálnici D11 v Kuklenách s hlavní komunikací vedoucí na Pardubice. Tato spojnice by příznivě ovlivnila i ekologickou situaci. S tzv. Jižní spojkou, tangenciální spojnicí odvádějící dopravu mimo město, počítá stávající i budoucí územní plán.

Celý článek...

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Rok se s rokem sešel a je to opět tu. Začne to někdy kolem konce prosince. Všichni kdo mají rádi plesy nakoupí šaty, boty, obleky, nové šperky,navštíví kadeřníka a těší se z toho že na plesu budou za královnu či krále. No dobře, kluci to tak moc neberou, ale my holky, my tedy určitě. Všichni jistě máme rádi krásné věci a kde jinde najdeme tolik krásy než na plesech a bálech. Každému človíčkovi to sluší a protože se všichni snaží respektovat etiketu, která plesům patří, cítíme se na plesech jako zcela v úplně jiném světe.

Celý článek...

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

 

Upozornění: Akce byla organizátory ZRUŠENA!!!

Hradec Králové – Víkendové úplňky v této plesové sezóně chtěly tomu, aby ne zcela tradiční taneční zábava padla na leden. Ptáte se proč? Organizátoři Pyžamového úplňkového plesu si potrpí na to, aby se jejich ples konal právě v den, kdy je úplněk. Tuto plesovou sezónu to vyjde na 26. ledna 2013. Konec ledna tak bude velice netradiční - kvádra a večerní róby totiž na tomto plese nenajdete. Příznivci těchto akcí vyrážejí na ples jednoduše v pyžamu. Velké oblibě se v poslední době těší i noční košile a obyčejné župany – netradiční ples je pořádán již jubilejním pátým rokem a móda se na něm neustále mění.

Celý článek...

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

 

Zdravím všechny Hradubičáky,


 

dnes po probuzení na nás všechny čekalo překvapení a to v podobě čerstvě napadaného sněhu! Konečně to v Hradci vypadá jako v zimě. Stromy, zeleň, chodníky, silnice, domy, auta no prostě vše pokryla čerstvá vrstva sněhu, a že ho dnes napadlo.

Celý článek...

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Ahoj Lidičky,

 

Už je to tak. Silvestr a Nový rok máme úspěšně za sebou. V Hradci bylo veselo. Byla tu báječná atmosféra. Lidé byli zdvořilí, ohleduplní a i když to tu často vypadalo jako někde na válečné zóně dalo se to přežít. A ohňostroj? Ten byl krásný, ostatně jako každý rok. Chvilkami mi přebíhal mráz po zádech.

Celý článek...

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

 

Milí přeživší :)

 

Tak a je to tu, podařilo se nám přežít konec světa :D Vánoce jsou za námi a nový rok je před námi.... Na konci roku jsme toho měli docela dost, nemyslíte? Všechno jsme úspěšně zvládli a teď je na řade... OSLAVA. Oslava v podobě nám již známého Silvestru. Věřím, že ti kteří mohli jeli ven z Hradce, někteří někam do hor, jiní třeba do tepla k moři, no a co my? My všichni kteří z nějakého důvodu nemohly vypadnout? My zůstaneme v Hradci, případně emigrujem do Pardubic, aby jsem aspoň trochu změnili vzduch.

 

 

Celý článek...

SkibusHradečtí příznivci lyžování se letos opět dostanou jednoduše a pohodlně na svahy Orlických hor. Až pod sjezdovku v Deštném dovezou lyžaře přímou linkou skibusy královéhradeckého dopravního podniku.

 

Celý článek...

TongoRodinný zábavní park Tongo v Hradci Králové slaví v těchto dnech 1.výročí otevření. Za tu dobu návštěvníci určitě zjistili, že Tongo není jen hala pro sportování. Je to místo, kde mohou rodiny trávit volný čas pohromadě, kde se pracuje s dětmi a pořádají se pro ně různé soutěže, dílny, tábory i nocování. Dospělí jistě také ví, že mohou využívat všech atrakcí, wi-fi připojení a restauraci a že se pro ně dokonce pořádají zvláštní večery.

 

 

Celý článek...

More Articles...
Banner