informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

Městská policie Hradec Králové ve spolupráci s Magistrátem města Hradec Králové pořádá 31. května 2011 v Šimkových sadech již pátý ročník dětského dne pod názvem „HRADEC KRÁLOVÉ – BEZPEČNÉ MĚSTO 2011“.

Dětský den se uskuteční v době od 9 do 14 h a je určen především dětem ze základních a mateřských škol. Program tvoří ukázky z policejní sebeobrany, výcviku služebních i záchranářských psů a první pomoci. K vidění bude výstroj, výzbroj, technika strážníků, policistů, vojáků, hasičů a zdravotníků. Na místě přistane záchranářský vrtulník a tým Besipu představí zádržný systém a trenažér jízdy. Pro všechny účastníky je připraven zábavný program, jehož součástí jsou soutěže a hry, jízda zručnosti i skákací hrad. Posadit se mohou do hasičského vozu, autobusu MHD i za volant závodního vozu.

Cílem naší akce je seznámit dětskou veřejnost s činností policistů, hasičů, zdravotníků i dalších spolupodílejících se subjektů. Současně chceme s dětmi oslavit konec školního roku a Mezinárodní den dětí. Loňského ročníku se zúčastnilo více než 3 000 dětí.

zdroj: hradeckralov.org

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *