informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

Vídeň – WIFI Trainer Award 2013 je název ocenění, o které se ve Vídni ucházel třiatřicetiletý trenér a kouč Tomáš Zdechovský, který má za sebou více než deset tisíc odučených hodin převážně v rámci kurzů měkkých dovedností. Z několika tisíc trenérů evropské sítě WIFI postoupil Zdechovský mezi tři finalisty a za svou inovaci v oblasti vzdělávání dospělých – výzkumu na poli neurotechnologií a tréninku mozku.

 

„Výzkumu mozku se věnuji mnoho let, snažím se poznatky z oblasti tréninku mozku převádět do praxe při svých školeních a doplňovat tréninkem na nejmodernějších přístrojích klasický obsah všech školení. Toho, že jsem se probojoval mezi tři nejlepší trenéry, si velmi vážím, protože komise vybírala z obrovského množství přihlášek a právě náš přístup k tréninkům vyhodnotila jako opravdu inovativní,“ komentuje účast v soutěži WIFI Trainer Award 2013 Zdechovský.

 

 

U vědecké komise zabodovala neurolaboratoř

Tomáš Zdechovský, lektor WIFI Czech Republic a jeden ze tří nominovaných na WIFI Trainer Award 2013, je prvním Čechem, který se o cenu za 67 let existence soutěže ucházel. Zdechovský se tréninku a rozvoji kognitivních schopností mozku věnuje v královéhradecké neurolaboratoři Commservis.com, která je vybavena nejmodernějšími přístroji na trénink mozku. „To, že se náš lektor dostal mezi tři nejlepší z tak velkého množství přihlášených, je velkou odměnou pro celý náš tým a dokazuje to, že cesta inovace kurzů, kterou jsme se vydali, je správná,“ uzavírá projektová manažerka WIFI Czech Republic Martina Honsová.

 

Kdo je Tomáš Zdechovský?

Tomáš Zdechovský se narodil v roce 1979 v Havlíčkově Brodě na Vysočině, kde také vyrůstal. Po studiu na vysokých školách v České republice a Itálii pracoval jako poradce a osobnostní trenér. Od roku 2007 se zabývá neuro tréninkem, od srpna 2010 spolupracuje s bývalým ředitelem Microsoftu Ivanem Pilným. O svých poznatcích v oblasti tréninku mozku publikoval několik studií a přednášel v řadě států Evropy. Je autorem nápadu prvního vrtulníku řízeného mozkem a tréninkových metod pro sportovce. V současné době žije se svou rodinou v Hradci Králové.

 

zdroj: commservis.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *