informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

Hradec Králové – Hradečáky a případné návštěvníky čeká přihlížení pokusu o rekord. Do zdejšího Denoche Music Hall míří netradiční show – jeden showman má za úkol připomenout posluchačům velikány hudby 20. století. K vidění přímo na jevišti bude Michael Jackson show, Boney M revival a Freddie Mercury show z legendární kapely Queen. Imitátor alias Petr Pan završí kvarteto vystoupení živým hodinovým koncertem. Akce se uskuteční v sobotu 24. března 2018 od 19:00.

„Specializujeme se na netradiční kulturní a sportovní akce a toto zvláštní kvarteto nám přijde více než vhodným kandidátem,“ říká organizátor Oldies Night Live Petr Hochman. Přijďte se na show podívat do Denoche Music Hall – relativně nový klub naleznete za obchodním domem Kaufland v Pilnáčkově ulici.

Vstupenky lze koupit v síti Ticketportal nebo na www.petr-pan.cz nebo přímo na místě. „Vstupenky jsou již v prodeji,“ potvrdil organizátor Petr Hochman a připomněl, že na webových stránkách lze též nalézt podrobný program všech show a další doplňující informace. „Obzvlášť se těšte na vystoupení Michaela Jacksona, které bude doprovázeno krom tanečníků a spoustou dobových kostýmů i videoprojekcí, kterou znají fanoušci této legendy z turné HIStory,“ vyzdvihl jednu z perliček organizátor.

„Oldies Night Live je zajímavý projekt. Jsem upřímně zvědav, jestli Petr Pan zvládne stát na jevišti prakticky 4 hodiny a ještě víc mě zajímá ztvárnění tolika rolí jedním člověkem,“ říká Karel Slezák, nadšenec, který má vstupenku zakoupenou již půl roku dopředu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *