informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

Vítání nového roku zakončené ohňostrojem, zažije jako obvykle Velké náměstí na Nový rok, tedy 1. ledna, navečer. Program začne v 16 hodin promítáním kinožurnálu mapujícího život ve městě v roce 2013. Projekci na velkoplošnou obrazovku doplní podávání teplého punče a čaje. Jelikož filmová produkce poběží nonstop, mohou lidé chodit na Velké náměstí, kde zároveň dostanou čočkovou polévku, průběžně.

 

Vyvrcholením se v 18 hodin stane ohňostroj se světelnými efekty a hudebním doprovodem vytvořeným sestřihem novinek americké produkční skupiny Two Steps to Hell. Celý novoroční den bude parkování v okolí v místech s parkovacími automaty (Gayerova kasárna, zimní stadion, Orlické a Eliščino nábřeží) možné zdarma.

Řidiči však musí počítat s některými omezeními, například mezi 17. a 19. hodinou na Velkém náměstí. Od 17.55 hodin dojde k uzavření Soukenické ulice vedoucí na Velké náměstí od krajského úřadu a schodiště Kozinka, po dobu ohňostroje, tedy zhruba od 18 do 18.15 hodin, nebude fungovat osvětlení schodiště Bono publico.

zdroj: hradeckralove.org

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *