informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

Společné jednání členů Rady města Hradce Králové a členů Rady Královéhradeckého kraje se konalo 11. května v areálu Koupaliště Flošna. „Pan hejtman i ostatní členové Rady Královéhradeckého kraje se vyjádřili velmi pochvalně o dobré architektuře a atrakcích, také o zasazení našeho koupaliště v rámci města, což nás, Hradečany, velmi potěšilo,“ řekl náměstek primátora Martin Soukup.

 Dodal, že členové rad měli možnost vyzkoušet plavání na Koupališti Flošna – a to v rámci zkušebního provozu. Někteří z nich toho využili. „Protože se jednalo o zkušební provoz po kolaudaci, byly na plný výkon spuštěny všechny atrakce. Občané města se dočkávají atraktivního koupaliště, které je v krásném prostředí – je obklopeno zelení, o čemž se pochvalně vyjádřili i členové Rady Královéhradeckého kraje,“ uvedl Martin Soukup.

Veřejnost bude moci na koupališti plavat od 21. května (v rámci slavnostního otevření, které se plánuje na 20. května, se ještě plavat nebude).

„Jsem moc rád, že konečně budeme moci Hradečanům předat koupaliště, o kterém se zde dlouhá desetiletí jen mluvilo. Přeji si, aby všem občanům a návštěvníkům města dobře sloužilo. Ne vše se vždy podaří na sto procent, ale to není případ koupaliště, které je nádherné. Osobně je pro mě velká čest, že jsem u této stavby mohl od počátku být,“ konstatoval náměstek Martin Soukup.

zdroj: hradeckralove.org

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *