informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

Hradec Králové/Pardubice – Český chlapecký sbor Boni Pueri v Hradci Králové hledá nové pěvecké talenty. Na výběru chlapeckých pěveckých hvězd bude spolupracovat Lucie Bílá, patronka základní umělecké školy, která s Boni Pueri pravidelně koncertuje.

„S chlapeckým sborem Boni Pueri zpívám už osmnáct let. Jsou moc šikovní a talentovaní. Letos chceme ve východních Čechách najít další nové talenty, kteří se mnou budou vystupovat na našich společných koncertech,“ říká zpěvačka Lucie Bílá, která pochází právě z východních Čech, kde chce nové chlapecké hlasy hledat.

 

V projektu Hledáme pěveckého partnera Lucie Bílé chce Boni Pueri oslovit všechny základní školy v Královéhradeckém a Pardubickém kraji a nabídnout talentovaným chlapcům jedinečnou příležitost zpívat v prestižním chlapeckém sboru a také po boku slavice a nejznámější české zpěvačky Lucie Bílé.

 

Chlapecký sbor Boni Pueri z Hradce Králové čítá 200 členů a absolvoval dosud více jak 2500 koncertů po celém světě. Koncem loňského roku natočili Boni Pueri s Lucií Bílou vánoční album, které se stalo hitem předvánočních a novoročních nákupů. Společně vystoupili na více než čtyř set koncertů v České republice i na Slovensku. Kromě toho Boni Pueri koncertuje v zahraničí, kde sklízí obrovské potlesky. Před několika dny se vrátili z turné po Japonsku a Koreji.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *