informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

 

Milí přeživší 🙂

 

Tak a je to tu, podařilo se nám přežít konec světa 😀 Vánoce jsou za námi a nový rok je před námi…. Na konci roku jsme toho měli docela dost, nemyslíte? Všechno jsme úspěšně zvládli a teď je na řade… OSLAVA. Oslava v podobě nám již známého Silvestru. Věřím, že ti kteří mohli jeli ven z Hradce, někteří někam do hor, jiní třeba do tepla k moři, no a co my? My všichni kteří z nějakého důvodu nemohly vypadnout? My zůstaneme v Hradci, případně emigrujem do Pardubic, aby jsem aspoň trochu změnili vzduch.

 

 

Můžu Vám říct, že všechny Silvestry jsem doteď prožívala na horách nebo mimo HK a tak se Silvestra v Hradci tak trochu bojím. Ne že bych měla vysloveně obavy, asi chápete jak to myslím, ale prostě a jednoduše si vůbec nedokážu představit jak se tady budu proplétat uličkami, utíkat před opilci, uhýbat rachejtlím, výbuchům sektů atd… určitě to vy co zůstáváte každoročně v Hradci znáte. Bude mi chybět romantika hor, ale tak snad i tady v HK se dá prožít super Silvestr!

 

 

Přeci jen tu máme spoustu barů, diskoték, hospod a jiných zařízení tohoto druhu, kde se můžeme sejít se zbývajícími přáteli, kteří jako my nikam neodjeli, a pořádně s nimi zapařit. I v Hradci se dají zažít nečekané situace, které potěší, nadchnou nebo pobaví a které v nás navodí tu správou atmosféru. A jednu velkou výhodou to přeci jen má, když se nám nebude líbit v jedné hospodě za rohem je druhá a pak třetí….. nemusíme chodit a bloudit po neznámém teritoriu, vše tu je jako na dlani.

 

 

 

Tak hurá do víru našeho krásného města, pojďme oslavit nejen příchod nového roku, ale také to, že jsme všichni zdraví a že je nám přáno být na tomto světě v tento čas 🙂

 

Mějte se rádi 🙂

 

S přáním krásného Silvestra a spokojeného roku 2013

 

akcivE

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *