informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

Svodidla, lemovací čáry a poslední úpravy tratě a bude možné odmávnout startovní vlajku. Již 17. září vyzkouší nový český autodrom Czechring přední jezdci rally a závodníci s formulovými i okruhovými auty.

Ozdobou čtvrtého ročníku Rallyshow, která zajišťuje zahajovací program pro nový autodrom v Hradci Králové, budou legendární sportovní a závodní veteráni. V programu nebudou chybět historické závodní motocykly, driftaři a na šotolinové trati zaburácí buginy, offroady i dakarská tatra Tomáše Tomečka. Na novém okruhu se v rámci Autosalonshow 2011 představí nejnovější modely sportovních automobilů od světových výrobců. Nebude chybět ani soutěže a další zábava.

Favoritem v soutěži o nejdelší skok přes nový most je bezpochyby zpěvák Daniel Landa, známý svojí dravou jízdou. V závodě s helikoptérou se utká jeden z mistrů České republiky v rally Roman Kresta nebo Josef Peták. Oba si na Rallyshow pronajímají vozy WRC té nejsilnější možné třídy v rally. Dále se diváci se mohou zastavit ve stánku Policie České republiky a prohlédnout si auta s modrými majáčky, která operují na českých dálnicích.

Jezdcům i návštěvníkům budou dělat společnost krásné modelky a hostesky, nebude chybět dobré jídlo a pití. Celkový dojem největší středoevropské Rallyshow doplní prezentace nářadí a široká nabídka dílů pro závodní a sportovní auta i atrakce pro děti a další doprovodné programy.

Umístění nového Autodromu Hradec Králové – Czechring je v areálu Festivalpark na letišti v Hradci Králové.

Datum a čas konání Rallyshow: 17.9.2011 od 8:30 do 17:30

Startovní listina a program: www.rallyshow.cz (sekce diváci)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *