informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

12. ledna 2011 bylo slavnostně otevřeno zcela nové taneční centrum Dance Fabrique.  Jedná se o projekt úspěšné královéhradecké taneční skupiny T-Bass. Slavnostního otevření se zúčastnili náměstci primátora a další významné osobnosti města Hradce Králové. „Taneční fabrika“ vznikla v reakci na vysokou poptávku po kvalitní výuce moderních tanečních stylů, která ve městě i v regionu existuje, a také v závislosti na stále se zvyšujícím zájmu všech generací o zdravý životní styl.

 

T-Bass Dance Fabrique vznikla rekonstrukcí průmyslového objektu bývalé tiskárny v historickém centru Hradce Králové, v sousedství katedrály Sv. Ducha. Poskytuje komfortní prostor čtyř tanečních sálů včetně jednoho multifunkčního. Samozřejmou součástí je zázemí šaten a sprch pro všechny návštěvníky. Recepční služba zaručuje dosah veškerých potřebných informací přímo na místě. Bezbariérový přístup umožňuje pohodlnou dostupnost také maminkám s kočárky.

Smyslem existence T-Bass Dance Fabrique je dát šanci zkusit tanec všem, kteří k tomu dosud neměli dostatek příležitostí nebo odvahy. Ačkoliv taneční skupina T-Bass staví na vysoké profesionalitě a pravidelně zaznamenává úspěchy v národních i světových soutěžích, všem zájemcům přicházejícím do T-Bass Dance Fabrique chce prostřednictvím týmu kvalifikovaných lektorů umožnit tančit „jen“ pro radost, udržení kondice, spalování kalorií a samozřejmě pro zdraví.

Další informace pak na  www.dancefabrique.cz.

zdroj: hradeckralove.org

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *