informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

 

Upozornění: Akce byla organizátory ZRUŠENA!!!

Hradec Králové – Víkendové úplňky v této plesové sezóně chtěly tomu, aby ne zcela tradiční taneční zábava padla na leden. Ptáte se proč? Organizátoři Pyžamového úplňkového plesu si potrpí na to, aby se jejich ples konal právě v den, kdy je úplněk. Tuto plesovou sezónu to vyjde na 26. ledna 2013. Konec ledna tak bude velice netradiční – kvádra a večerní róby totiž na tomto plese nenajdete. Příznivci těchto akcí vyrážejí na ples jednoduše v pyžamu. Velké oblibě se v poslední době těší i noční košile a obyčejné župany – netradiční ples je pořádán již jubilejním pátým rokem a móda se na něm neustále mění.

 

„Lidé chtějí jednoduše zkusit něco nového a tak mnoho hradečáků odhazuje stud a jde si užít tak trochu jinou zábavu – ples v pyžamech. Mísí se tu různé věkové kategorie,“ říká organizátor Pyžamového úplňkového plesu Petr Hochman a připomíná, že se uskuteční v sobotu 26. ledna od 20:00 v tanečním sále Bonstepu Hradec Králové.

Možná přijde i kouzelník, slibuje titulek na plakátu nebo soutěž o nejlepší pyžamo. Samozřejmostí je bar a živá hudba taktéž v pyžamech.

Vstupenku lze zakoupit v Městských infocentrech Hradce Králové.  „Vstupenky jsou již ve všech uvedených předprodejích včetně sítě Ticketportal,“ potvrdil organizátor Petr Hochman, „a také je možné je zakoupit na našem webu www.ph7.cz, kde jsou i další bližší informace.“ Cena v předprodeji činí sto padesát korun, na místě lze vstupenky koupit za dvě stovky.

„Pyžamový ples je velmi dobrý nápad. Je to příjemná změna ve všech klasických a obyčejných akcích, které se denně pořádají. Hradec je v tomto průkopnický a je vidět, že lidé na to slyší,“ říká Jana Košková, dlouholetá návštěvnice těchto plesů.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *