informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

Benešova třída 3Projekt regenerace Benešovy třídy v Hradci Králové dospěl k dalšímu kroku v celkovém plnění projektového záměru. V současné době jsou připraveny další kroky k zahájení stavebních prací v rámci první části – úpravy komunikací a třetí části – park Harmonie. Obě části jsou zahrnuty v I. etapě celkové regenerace Benešovy třídy v Hradci Králové. Nadále pokračují přípravné a projektové práce na druhé části – hlavní parter Benešovy třídy.

 

 

Třídu Edvarda Beneše čeká v blízké budoucnosti zásadní regenerace. Jsou připraveny první dva projekty IPRM k realizaci úprav stávajících pěších komunikací za bytovými domy ve směru od Benešovy třídy a úpravy stávajícího parku u domu Harmonie. Stavební práce jsou naplánovány na měsíce květen až červenec letošního roku. Poté bude realizována úprava středu Benešovy třídy, která projde nejzásadnější proměnou. Navrženou podobu architektonických návrhů parku Harmonie a hlavního parteru třídy Edvarda Beneše si můžete, prohlédnou na vizualizacích ukazujících chystané záměry.
Vzhledem k předpokládaným dotazům ze strany obyvatel, zahajujeme dnem 1. února činnost informačního centra na adrese třídy Edvarda Beneše č. p. 1543, kde bude každou středu od 15 do 17 h přítomen pracovník magistrátu alternativně s projektantem, kteří budou odpovídat na případné dotazy a nejasnosti ohledně připravovaného projektu. Pro další informace je pro občany připraven ke stažení informační leták, který mají občané možnost v tištené podobě získat v informačním centru.

pdf Informační leták – Benešova třída.pdf, (969,93 kB)

zdroj: hradeckralove.org

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *