informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

TongoRodinný zábavní park Tongo v Hradci Králové slaví v těchto dnech 1.výročí otevření. Za tu dobu návštěvníci určitě zjistili, že Tongo není jen hala pro sportování. Je to místo, kde mohou rodiny trávit volný čas pohromadě, kde se pracuje s dětmi a pořádají se pro ně různé soutěže, dílny, tábory i nocování. Dospělí jistě také ví, že mohou využívat všech atrakcí, wi-fi připojení a restauraci a že se pro ně dokonce pořádají zvláštní večery.

 

 

Školy, školky a jiné kolektivy využívají parku v dopoledních hodinách za výhodné vstupné a pamatuje se také na rodiče na mateřské dovolené, pro které je otevřeno každou středu dopoledne.

 

Tyto aktivity byly oceněny v soutěži turistického portálu Kudy z nudy, kterou provozuje agentura CzechTourism. Tongo soutěžilo v kategorii Podnikatelský počin a získalo celkově 7. místo. V regionu Východní Čechy se umístilo na 5.místě. Poděkování patří návštěvníkům, kteří nám poslali hlas a také agentuře CzechTourism, která Tongo jako jediný turistický cíl v Hradci Králové nominovala.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *