informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

Hradec Králové – Studenti v Hradci Králové hledají nové způsoby trávení volných chvil a nový druh zábavy, kterým by zaplnili podzimní a zimní večery. Velký zájem je o plavání a další vodní aktivity. Inspiraci hledají v zahraničí, kde jsou stále více populární tzv. aqua party.

„Mladí lidé se rádi baví a rádi zkoušejí netradiční věci, proto jsme připravili kombinaci večírku a vodních aktivit. Už teď je o to mezi studenty obrovský zájem,“ říká organizátor Aqua party Petr Hochman a doplňuje, že se uskuteční ve středu 28. listopadu od 19.00 do 22.00 v Aquacentru Hradec Králové.

 

Součástí vodní párty je program s aktivitami, které mají souvislost s vodou. Účastníci tak mohou využít tobogán, vířivku, vlnobití, saunu a bude také připravena laserová show, soutěž o ceny, netradiční předtančení (dobře známá Zumba, ale ve vodě) a dobré občerstvení.

 

Vstupenku lze zakoupit v Aquacentru Hradec Králové a v městských infocentrech. „Vstupenky jsou již ve všech uvedených předprodejích,“ potvrdil organizátor Petr Hochman, „a také je možné je zakoupit na našem webu www.ph7.cz, kde jsou i další bližší informace.“ Cena v předprodeji činí sto padesát korun, na místě lze vstupenky koupit za dvě stovky.

V Hradci Králové studují stovky studentů včetně těch ze zahraničí. „Chceme na aqua party pozvat spolužáky ze zahraničí, kteří tady studují v rámci výměnných programů. Myslím, že je to dobrá příležitost, jak ukázat, že se čeští studenti umí bavit,“ říká student hradecké univerzity Jiří Málek.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *