informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

Hradec Králové –  Studenti v Hradci Králové hledají nové způsoby trávení volných chvil a nový druh zábavy, kterým by zaplnili podzimní a zimní večery. Velký zájem je o plavání a další vodní aktivity. Inspiraci hledají v zahraničí, kde jsou stále více populární tzv. aqua party.

„Mladí lidé se rádi baví a rádi zkoušejí netradiční věci, proto jsme připravili kombinaci večírku a vodních aktivit. Už teď je o to mezi studenty obrovský zájem,“ říká organizátor Aqua party Petr Hochman a doplňuje, že se uskuteční ve středu 24. listopadu od 19.00 do 22.00 v Aquacentru Hradec Králové.

 

Součástí vodní párty je program s aktivitami, které mají souvislost s vodou. Účastníci tak mohou využít tobogán, vířivku, vlnobití, saunu a bude také připravena laserová show, soutěž o ceny, netradiční předtančení v newyorských rytmech a dobré občerstvení.

Vstupenku lze zakoupit v Městských infocentrech Hradce Králové a Pardubic. „Vstupenky jsou již ve všech uvedených předprodejích,“ potvrdil organizátor Petr Hochman, „ a také je možné je zakoupit na našem webu www.ph7.cz, kde jsou i další bližší informace.“ Cena v předprodeji činí sto padesát korun, na místě lze vstupenky koupit za dvě stovky.

V Hradci Králové studují stovky studentů včetně těch ze zahraničí. „Chceme na aqua party pozvat spolužáky se zahraničí, kteří tady studují v rámci výměnných programů. Myslím, že je to dobrá příležitost, jak ukázat, že se čeští studenti umí bavit,“ říká student hradecké univerzity Jiří Málek.

Eva Fruhwirtová (Commservis)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *