informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

 

Hradec Králové

– Lidé v Hradci Králové jsou již znuděni tradičními plesy v kvádrech a večerních róbách a vyrážejí na ples jednoduše v pyžamu. Velké oblibě se v poslední době těší i noční košile a obyčejné župany – netradiční ples je pořádán již třetím rokem a móda se na něm neustále mění.

„Lidé chtějí jednoduše zkusit něco nového a tak mnoho Hradečáků odhazuje stud a jde si užít tak trochu jinou zábavu – ples v pyžamech. Mísí se tu různé věkové kategorie,“ říká organizátor Pyžamového úplňkového plesu Petr Hochman a doplňuje, že se uskuteční v pátek 18. března od 20:00 v tanečním sále Bonstep Hradec Králové.

 

Součástí plesu bude vystoupení sira Eltona Johna revival, rychlokurz Zumby, soutěž o nejlepší pyžamo. Samozřejmostí je bar a živá hudba taktéž v pyžamech.

Vstupenku lze zakoupit v Městských infocentrech Hradce Králové.  „Vstupenky jsou již ve všech uvedených předprodejích včetně sítě ticketportal,“ potvrdil organizátor Petr Hochman, „a také je možné je zakoupit na našem webu www.ph7.cz, kde jsou i další bližší informace.“ Cena v předprodeji činí sto padesát korun, na místě lze vstupenky koupit za dvě stovky.

„Pyžamový ples je velmi dobrý nápad. Je to příjemná změna ve všech klasických a obyčejných akcích, které se denně pořádají. Hradec je v tomto průkopnický a je vidět, že lidé na to slyší,“ říká Jana Košková, dlouholetá návštěvnice těchto plesů.

(redakce)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *