informační server pro Pardubice, Hradec Králové a okolí

Dlouhá léta opuštěný a chátrající prostor bývalé restaurace Pit Bull se v pátek 20. srpna znovu otevře veřejnosti. Potěší především milovníky rockové hudby a retro stylu… Noví pronajímatelé splnili požadavky města, které na přání veřejnosti dalo do podmínek v prostorách vybudovat rockový klub určený hlavně pro středoškolské posluchače. Ponese název Springfield Club. Vzhledově bude připomínat továrnu v retro stylu. Nově otevřený prostor pojme kapacitně cca 200 lidí.  Vedle klubové scény je zde k dispozici denní restaurace a bar.

„Náš klub je určen pro všechny věkové skupiny, které poslouchají rockovou hudbu. Jsme rádi, že se dohodla spolupráce s hradeckou Základní uměleckou školou v Habrmanově ulici. Dostaneme tak na scénu vedle profesionálů také mladé začínající interprety. Jako první se v rámci páteční open party představí od 19:00 hod. hradecká kapela The Coolers.  Další program se v této chvíli dolaďuje, bude ale k dispozici na webových stránkách www.spclub.cz, které spustíme příští týden,“ uvedl Josefa Petera, ředitel společnosti Astro HK, s.r.o., která je provozovatelem Springfield Clubu.

„Po dlouhých letech se nám podařilo ve spolupráci se soukromým investorem otevřít středoškolský klub, kde si budou moci zahrát jak amatéři, žáci uměleckých škol, tak i profesionálové, a to v příjemném a stylovém prostředí. Takový klub jsme potřebovali. Doplňuje již existující podniky na území města. Je otevřen všem žánrům a jistě uspokojí všechny posluchače.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *